2002-2003

2003-2004

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

1.Europalso

1.Europalso

2. Επίπεδο Lower

FCE

ECCE

2. Επίπεδο Lower

FCE

ECCE

3. Επίπεδο Advanced/Proficiency

3. Επίπεδο Advanced/Proficiency


2002-2003
ΒEGINNERS

 

PANAGOU DIMITRA

MENEGAKI CHISTINA

PAPADOPOULOU AIKATERINI

KOUTSOTHEODOROS GEORGIOS

MARGARITI EIRINI

LABRIANAKI LABRIANI

TSIPRA CHRISANTHI

SIMOU SILVIA

ZEJNATI ELVIS

ELEMENTARY


KONSTANTAKOPOULOS NIKOLAOS

KONSTANTAKOPOULOU LABRINI

SPILIOTIS KONSTANTINOS

PETROMANIATIS ALEXANDROS


STANDARD

 

DESPOTOPOULOU ALEXANDRA

MENTE GEORGIA

KOINAKI MARIA

TSIPRA ILIANA

PATSIS EVANGELOS

IOANNIDIS ISAIAS


MICHIGAN ECCE

 

ATHANASAKIS EFSTATHIOS

KATSIGIANNIS ANASTASIOS

TSIAKALOU VASILIKI

 

CAMBRIDGE FCE

KATSIGIANNIS ANASTASIOS

TSIAKALOU VASILIKI

ATHANASAKIS EFSTATHIOS

ADVANCED

CHATZIATHANASIADI THEODORA

MICHIGAN PROFICIENCY

 

LIANERI VANESA

LIANERIS EMMANOUIL

TETRIGKA ALEXANDRA

APOSTOLAKI ERMIONI

 

CAMBRIDGE PROFICIENCY

TETRIGKA ALEXANDRA

APOSTOLAKI ERMIONI


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2003-2004

 

ΕUROPALSO

BASIC

 

SPILIOTIS KONSTANTINOS

PETROMANIATIS ALEXANDROS

KONSTANTAKOPOULOS NIKOLAOS

KONSTANTAKOPOULOU LAMBRINI

 

100%

BEGINNERS

 

ZARAGAS DIMITRIOS

ROUBEKA ALEXANDRA

THEODOROPOULOU ALEXIA

THEODORIS CHARALAMBOS

PAPAZEKOS MICHALIS

95%

ELEMENTARY

 

TETRIGA GEORGIA

LAMBRIANAKI LAMBRINI

ZEINATI ELVIS

KOUNIS VASILIS

DESPOTOPOULOS DIMITRIOS

KOKKALIS ATHANASIOS

KATSIGIANNI VASILIKI

KILITZIDIS KOSTADINOS

100%

ΕΠΙΠΕΔΟ LOWER/FCE CAMBRIDGE

 

ATHANASIADIS ATHANASIOS- GEORGIOS B

KOUSOULI IOULIA C

DESPOTOPOULOU ALEXANDRA C

KOINAKI MARIA C

MENTE GEORGIA B

PATSIS EVANGELOS B

TSIPRA ILIANA C

 

 

80%

ECCE MICHIGAN

IOANNIDIS ISAIAS

GIANNILAS ANDREAS

KILITZIDIS VASILIOS

KOINAKI MARIA

MOULAKAKIS EMMANOUIL

TSIPRA ILIANA

80%

ADVANCED /ALCE /C2

 

KOUSOULI IΟULIA

LAMBRIANAKI CHAROULA

KATSIGIANNIS ANASTASIOS



PROFICIENCY

(CAMBRIDGE/MICHIGAN )

 

APOSTOLAKI MARIA

LAMBRIANAKI CHAROULA

SFAKIOTAKI VASILIKI

75%

ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ / UNIVERSITY OF EAST LONDON

 

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΑΤΑΣΑ

ΖΕΙΝΑΤΙ ΑΡΝΤΙΤ ( Β 1/Pre-Lower)A

GIANNILAS ANDREAS( B2/Lower) C

 

100%

 

 


ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

EUROPALSO

ANFANGER

 

TSAKIRI CHRISTINA

ZEJNATI ARDIT

100%

ELEMENTARSTUFE

 

KONSTANTAKOPOULOU LAMBRINI

 

100%

GOETHE-ZERTIFIKAT

LAMBRIANAKI CHAROULA

KRETZA MARIA

100%

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ - EUROPALSO -2005


BEGINNERS
MAVROMATI BARBARA 98 ECXELLENT

ELEMENTARY

MANAI JENISA
KERPATSIS SOKRATIS
PAPPAS GRIGORIOS
STOFOROU ELENI
TOURNOGLOU IOANNIS

89 VERY GOOD
84 VERY GOOD
61 PASS
92 EXCELLENT
63 PASS

BASIC

KATSIGIANNI VASSILIKI
TETRIGA GEORGIA
ZEINATI ELVIS

78 GOOD
84 VERY GOOD
84 VERY GOOD

 

ΔΙΑΦΟΡΟΙ


ΜΑΝΟ LIS CHRYSOSTOMOS ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
ΕΙΔΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ :18,4

CHATZIATHANASIADI THEODORA PROFICIENCY
MICHIGAN ECPE

MENTE GEORGIA
CAE CAMBRIDGE

KILITZIDIS VASSILIOS
Β2 ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – MICHIGAN ECCE 2005


•  KILITZIDIS VASSILIOS

•  KOSTANTAKOPOULOS NIKOLAOS

•  KOSTANTAKOPOULOU LAMPRINI

•  LAINA VASSILIKI

•  PETROMANIATIS ALEXANDROS

•  SPILIOTIS KOSTANTINOS

•  TOURNOGLOU DIMITRIOS

•  TSAKIRI CHRISTINA

•  ZEJNATI ARDIT

90% EΠITYXIA

 

2006

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ - EUROPALSO


STARS 2

ARMIROU DIMITRA
PAPAZEKOU GEORGIA
DELISTRATI AGELIKI
VLACHOS PARASKEVAS
91 EXCELLENT
94 EXCELLENT
94 EXCELLENT
89 VERY GOOD

BEGINNERS
KAZOGLOU KONSTANTINOS
KARVELA OLGA
MISTHOPOULOU FEVRONIA
PANTAGIAS ANDREAS
98  ECXELLENT
83 VERY GOOD
90 VERY GOOD
83 VERY GOOD

ELEMENTARY

STEFANIS MICHALIS
KOKALI AFRODITI
THEODOROU ANASTASIOS
EFTHIMIADIS LAZAROS

80  GOOD
60  PASS
85  VERY GOOD
74  GOOD

BASIC

MANAI JENISA
STOFOROU ELENI

96 EXCELLENT
87 VERY GOOD

100%  ΕΠΙΤΥΧΙΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ECCE MICHIGAN 2006


• JEZNATI ELVIS

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ-PROFICIENCY MICHIGAN

PRELIMINARY 2006



KOSTOPOYLOY AGELIKI
MENTE  GEORGIA



CAMBRIDGE CAE 2006



• KOSTOPOYLOY AGELIKI

 

ΔΙΑΦΟΡΟΙ



MENTE GEORGIA


MENTE GEORGIA

STAYRAKIS PAVLOS

PROFICIENCY
CAMBRIDGE

PROFICIENCY
MICHIGAN 

FCE
CAMBRIDGE

 

 

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

GOETHE ZERTIFIKAT -2006


KONSTANTAKOPOULOS NIKOS

KONSTANTAKOPOULOU LAMBRINI

DESPOTOPOULOU ALEXIA

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ZEJNATI ARDIT




100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ
Μπράβο παιδιά!!!

RESULTS MICHIGAN ECCE 2007


1) KERPACI SOKRAT

2) KOKKALIS ATHANASIOS

3) MANAJ JENISA

4) MENEGAKI CHRISTINA

5) PANAGOU DIMITRA

6) PAPADOPOULOU AIKATERINI

7) TSIPRA CHRISANTHI

 

CAMBRIDGE FCE 2007


  • ΤΣΙΠΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ        B
  • ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    B
  • ΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     C

 

PROFICIENCY 2007
ECPE / CPE / LANCASHIRE


ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (CAMBRIDGE C)

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (CAMBRIDGE C)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ (LANCASHIRE C2)

KOSTOPOYLOY AGELIKI (MICHIGAN)

PAPPA KELLY (MICHIGAN)

85% ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

 

EUROPALSO 2007


STARS 1
1. ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 80 GOOD
2.ΤΣΙΡΜΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  100 EXCELLENT

STARS 2
1.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΑΝΝΑ              94 EXCELLENT

BEGINNERS
1. ΓΙΑΝΝΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          78  GOOD
2. ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ                62 PASS

ELEMENTARY
1.ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ            81 VERY GOOD
2.ΠΑΝΤΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          64 PASS

BASIC
1.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ      84 VERY GOOD
2.ΓΙΑΓΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ           84 VERY GOOD
3.ΤΑΣΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ               86 VERY GOOD
4.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΑΣΟΣ               86 VERY GOOD

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ANFANGER


1. ΜΑΝΑΙ ΤΖΕΝΗ                       85 GUT
2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ    63  AUSREICHEND

100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

 

UNIVERSITY OF LANCASHIRE RESULTS 2007


   1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ   Β1, PASS WITH MERIT
   2. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ             B2, PASS
   3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ         C2, PASS

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2007

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1 (ZERTIFIKAT)


1) ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΚΑΚΟΡΑΙΤΗ ΝΑΝΤΑ
3) ΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2007
ΓΑΛΛΙΚΑ - ΕΝΟΤΗΤΑ Α1


1) ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 75,5
2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΛΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 73

100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ


ΑΓΓΛΙΚΑ ECCE


1) ΤΕΤΡΙΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
2) ΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΛΕΝΑ

100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ


ALCE, JANUARY 2008


1) ΚΑΚΟΡΑΪΤΗ ΝΑΝΤΙΑ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ECCE / FCE, MAY 2008


1) ΡΟΥΜΠΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
4) ΓΚΟΥΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5) ΤΡΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ
6) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΑΣΟΣ
7) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (FCE)
8) ΓΚΟΥΜΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (FCE)


EUROPALSO RESULTS
MAY 2008

STARS 1

1) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2) ΚΑΜΠΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
3) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ
4) ΜΠΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
5) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
6) ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
7) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

STARS 2

1) ΤΣΙΡΜΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2) ΚΑΡΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

BASIC

ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ANFANGER

ΓΕΟΡΓΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ

ELEMENTARSTUFE

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

EXCELLENT 92
EXCELLENT 100
V. GOOD 84
EXCELLENT 92
V. GOOD 84
PASS 55
V. GOOD 84



V. GOOD 86
PASS 55

 

V. GOOD 81

 

BEFRIEDIGEND 78

 

AUSREICHEND 56


University of Central Lancashire

Results May 2008


AFRODITI KOKKALI
IOANNIS TOURNOGLOU
LAZAROS EFTHIMIADIS
ATHANASIOS KOKKALIS

B2 PASS
B2 PASS
B2 PASS
C1 PASS



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2008


ΑΓΓΛΙΚΑ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ, FCE CAMBRIDGE
MANAI ΤΖΕΝΙΣΑ ALCE, MICHIGAN

ΓΑΛΛΙΚΑ Α2

ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΑ Α1

ΜΙΣΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΡΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ



MICHIGAN ECCE RESULTS 2009


ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΡΗΝΗ
ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ



ESB RESULTS 2009


ESB B1

ALEXANDRA DIMOKRATIS BETTOU

Pass

ESB B1

VASILIKI GEORGIOS APOSTOLAKI

Pass with Distinction

ESB B1

MANOLIS MICHAIL FANELAKIS

Pass with Merit

ESB B2

GEORGIOS PANAGIOTIS GIAGKARIS

Pass

ESB B2

LAZAROS GEORGIOS EFTHIMIADIS

Pass

ESB B2

IOANNIS LOUKAS TOURNOGLOU

Pass

ESB B2

MOCHAMET ACHMET IMPAMPI

Pass

ESB B2

NANSY ACHMET IMPAMPI

Pass

ESB C1

ELENI LAMPROS STOFOROU

Pass



EUROPALSO RESULTS 2009


Επώνυμο

Όνομα

Χαρακτηρισμός

VLACHOS

PARASKEVAS

PASS

LIVANOU

TANIA

EXCELLENT

KOUTSOUKI

KLEINTI

GOOD

EFTIMIADI

ANNA

PASS

CHRISTOPOULOS

ORFEAS

PASS

KORRE

MARGARITA

GOOD

FOTIADIS

MICHALIS

GOOD

TRIANTAFILLOPOULOS

ANDREAS

EXCELLENT

KOKKINOS

DIMITRIOS

EXCELLENT

PROMPONAS

THANASIS

VERY GOOD

IORDANIDIS

LEFTERIS

ΑΠΩΝ



ALCE / MICHIGAN 2009


STOFOROU ELENI



B1 GOETHE ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2009


ΤΡΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 / ΕΥΡΩΓΛΩΣΣΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ


MICHIGAN ECCE DEC / MAY 2010


1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2. ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3. ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
4. ΛΑΚΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5. ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

100%


CAMBRIDGE FCE


1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2. ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3. ΜΠΕΤΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4. ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ


ESB B2 DEC / MAY 2010


1. ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
2. BATI ALMARIN
3. ΚΑΡΒΕΛΑ ΟΛΓA
4. ΜΙΣΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ

100%


MICHIGAN ECPE (C2)


1. ΜΑΝΑΙ ΤΖΕΝΗ
2. ΡΟΥΜΠΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΓΑΛΛΙΚΑ


ΛΙΒΑΝΟΥ ΤΑΝΙΑ (Α1)
ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α1)
ΑΡΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α2)
ΜΙΣΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ (Α2)
ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (Α2)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (Β1)

100%


ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ


ΤΡΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ (Β1)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Β1)

100%

EUROPALSO RESULTS 2010



ΣΥΤΗ ΛΑΟΥΡΑ STARS 1 - EXCELLENT
ΚΟΡΡΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ STARS 2 - EXCELLENT
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ STARS 2 – VERY GOOD
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ BEGINNERS – VERY GOOD
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ BEGINNERS – GOOD
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ELEMENTARY – PASS
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΛΕΙΝΤΙ ELEMENTARY – PASS
ΜΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ELEMENTARY – PASS

100%

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2010


ΓΑΛΛΙΚΑ Β1


ΑΡΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΙΣΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ

100%


ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (EDI)


ΤΣΟΠΑΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

100%


ΑΓΓΛΙΚΑ C2 MICHIGAN ECPE


ΤΡΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΑΣΟΣ
ZEJNATI ARDIT

100%


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΙΟΣ 2011


ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΑΙΟΣ 2011, A2


ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  84/100
ΛΙΒΑΝΟΥ ΤΑΝΙΑ   74/100


ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ΜΑΙΟΣ 2011, B1


ΚΑΡΒΕΛΑ ΟΛΓΑ (217,5)
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (220,5)

100%


RESULTS MAY 2011


ESB B2 (LOWER)
C1 (ADVANCED)


AΡΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α)
ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ (Β)
ΒΑΣΙΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Β)
ΦΩΤΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (PASS)
.................
MIΣΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ C1
(PASS)

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!


MICHIGAN ECCE MAY 2011


AΡMYΡOY ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΙΑΝΝΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ
100%

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!


MICHIGAN ECPE MAY 2011


NAKOY EYH
ΣTEΦANHΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
100%

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!


CAMBRIDGE 2011


ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Β)
ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (Β)

100%


CAE 2011


ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Α)

100%

 

 

Αρχή σελίδας